Сімейний психолог у Львові

Aimconsult > Робота над стосунками

Повноцінні гармонійні стосунки – це не просто вдала сумісність. Це спільні бажання й дії, які створюють цю гармонію. Хтось думає, що стосунками можна лише насолоджуватися, а коли щось піде не так – пускати все «за течією». Та так не працює 🙂 Як у подружжі, так і в парі потрібно щось робити для того, аби бути щасливими разом. Тільки що саме?

 

Нас ніхто цьому не вчить. У школі чи університеті ми опановуємо інші дисципліни, а такі важливі для життя знання хіба що отримуємо з досвіду – свого чи чийогось. Та кожна ситуація індивідуальна – і немає універсальних методів і порад. Хоча було б чудово мати відповідні навички й розуміти, як побудувати саме ваші стосунки. В ідеалі – не помилятися й не вчиняти того, що може поставити під загрозу щасливе спільне майбутнє. А навіть якщо й помилятись, то вміти “слухати” свої помилки та розуміти, про що вони “говорять”.

 

Бажаєте покращити свої стосунки, та не знаєте, як? Вашу пару проконсультує сімейний психолог у Львові. Якщо обидва партнери прагнуть краще зрозуміти себе та одне одного, такий досвід буде дуже корисним. Дізнайтеся більше про свої стосунки й навчіться ефективно використовувати ці знання на практиці завдяки AIM. Ваша пара отримає нове бачення ситуації та зрозуміє причини розладів і непорозумінь у стосунках. Також разом із сімейним психологом вам вдасться побудувати індивідуальну стратегію, завдяки якій можна буде вийти з подружньої кризи.

Що варто знати про сімейну консультацію?

Вона відбувається одночасно з двома людьми, що перебувають у стосунку, та психологом. Консультація схожа на звичайну бесіду між трьома людьми. Фахівець здатен створити такі умови, щоб кожен зміг усвідомити власну поведінку, а також поведінку партнера, краще зрозуміти одне одного. Завдяки консультаціям також можна з’ясувати причини, через які й виникли проблеми у стосунках.

Зазвичай консультація пари триває 90 хвилин. За бажанням це може бути в комфортному просторі AIM або в режимі онлайн. Головне розуміти, що часом однієї консультації з психологом може бути недостатньо, аби ви одразу відчули результат. Щоб глибше пропрацювати свої проблеми, краще хоча би декілька разів відвідати фахівця. Ви самі можете вибирати періодичність і кількість зустрічей – як зможете і відчуватимете.

Спочатку психотерапевт спробує акцентувати увагу на чинниках, які стали передумовами того, що у стосунках виникли проблеми. Далі пара чи подружжя разом із спеціалістом обговорить ці чинники. На фінальному етапі ви спробуєте спільно побудувати стратегію, яка допоможе зміцнити взаємини й досягти гармонії. 

Часом виникає потреба індивідуально працювати з кимось із пари – на особистих консультаціях. Це особливо важливо, коли побудові стосунків заважає якийсь негативний досвід у минулому, певні психологічні травми. Спеціаліст може порекомендувати вдатися до індивідуальних консультацій, та залишить це питання на ваш розсуд. У випадку подальших індивідуальних консультацій, адміністратор простору AIM допоможе вам обрати відповідного спеціаліста, адже робота в парі та індивідуально з однією і тією ж людиною одним психотерапевтом – не можлива.

Як отримати позитивний результат від консультацій?

Сімейна психотерапія – це можливість отримати інструменти, щоб покращити свої стосунки. Результат консультацій здебільшого залежить від готовності кожного в парі до особистісних змін. Чи готовий ти перезавантажити ваші стосунки, щоб відчувати себе щасливим? А чи готовий твій партнер? Якщо так, запрошуємо до AIM – у простір ментального комфорту. Ми допоможемо знайти власний шлях до гармонії в парі.

Бажаєш спробувати?