Індивідуальна консультація психотерапевта

Aimconsult > Індивідуальна консультація

Ти давно плануєш почати все з початку? Це гарна стратегія, тільки давай цього разу вже вирішимо все те, що роками тебе турбувало і не знаходило виходу. Не пережиті або й пережиті раніше яскраві емоції допоможе пропрацювати психотерапевт у Львові. Чи буде легко? Напевно ні. Чи буде дієво? Впевнені, що так.

Психотерапія — це часом і справді складний процес, бо саме тут, в безпечному просторі, де можна себе дослідити та зрозуміти, підіймаються чесні та не завжди зручні питання. Психотерапія не закінчується за дверима кабінету, який, до речі, точно не є «кімнатою тортур», навіть якщо там ти зіштовхнешся з болючими темами. Адже уяви лише, якщо так боляче про щось говорити — то як з цим жити щодня?

Як довго ти можеш тримати це в собі? Як довго ще будеш порівнювати себе з іншими? Ознайомся з можливими напрямками нашої з тобою роботи, і давай вирішимо те, що давно потребує вирішення.

Психологічна консультація Львів

консультація психотерапевта

Консультація – це бесіда з психологом наодинці у зручному та безпечному просторі або онлайн.

Працюємо в напрямках:

 • гештальт-терапія
 • психоаналіз
 • позитивна психотерапія
 • символдрама
 • КПТ

Окрім індивідуальної консультації для дорослих, доступні також:

 • підліткові консультації (до 21 років)
 • дитячі
 • для сім’ї чи пари

Виділяємо два напрямки психологічної допомоги

Психологічне консультування

Консультація психолога триває до 5 сесій, де клієнт може отримати рекомендації стосовно виховання дитини чи комунікації з партнером, отримати консультацію щодо проблем з увагою, пам’яттю, питань профорієнтації.

Психотерапія

Психотерапія допомагає подолати широкий спектр проблем: емоційні труднощі, конфлікти в міжособистісних стосунках, психічні розлади та інші.

Існують і інші відмінності між цими двома напрямками:

 • основним корекційним механізмом психологічного консультування є зворотній зв’язок
 • психотерапія являє собою довготривалий процес що може продовжуватися від 5 і більше сесій до багатьох років роботи. У таких випадках можуть застосовуватися такі методи: аналіз подій дитинства, сновидінь, фантазій тощо

Це розмежування є досить умовним. Однак існує і короткотривала форма психотерапії, яка не перевищує 10 сесій.

 

Переваги роботи з психотерапевтом у просторі ментального комфорту AIM

 • анонімність;
 • комфортні умови;
 • орієнтація на індивідуальний запит;
 • зручні способи оплати;
 • команда кваліфікованих спеціалістів.

Як відбувається робота з психотерапевтом?

Напиши або зателефонуй нам, щоб ми разом підібрали спеціаліста, який працює з твоїм запитом. Для цього адміністратор з’ясує причину звернення а також зручний час та локацію для відвідування нашого простору чи консультацій у форматі онлайн.

Після цього, тебе попросять внести передоплату за первинну консультацію, що слугуватиме твоїм підтвердженням присутності на ній, і ми будемо чекати нашої зустрічі в просторі ментального комфорту AIM. Будь ласка, попередь нас заздалегідь, якщо твій візит необхідно перенести, адже зазвичай у нас дуже щільний графік, ми цінуємо свій і твій час. Окрім цього — правило психотерапевтичного процесу передбачає можливість безкоштовного перенесення візиту на інший день та час щонайменше за 24 години до запланованого часу консультації.

На декількох перших консультаціях відбувається знайомство з психотерапевтом а також з’ясування запиту та причин звернення. Психотерапевт вислухає запит і допоможе разом сформувати проблему, над якою ви продовжите працювати впродовж всього психотерапевтичного процесу, а також узгодить очікуваний результат роботи. Будь відвертим зі спеціалістом, він не засуджуватиме, і щиро прагне допомогти розібратися у твоєму запиті.

Ми облаштували наші кабінети таким чином, щоб тобі було максимально комфортно, і ти почувався захищеним у нашому просторі. Психотерапевтичний процес – тривалий та зазвичай не простий, але ми впевнені, що якщо ти наважишся – позитивні зміни не змусять на себе чекати.

Бажаєш спробувати?