Ціни

Aimconsult > Вартість послуг

Індивідуальна консультація

( дорослі )

850 - 950 грн.

50 хв.

Підліткова індивідуальна консультація

( підлітки до 21р. )

750 - 850 грн.

50 хв.

Дитяча індивідуальна консультація

( діти до 14р. )

700 - 800 грн.

60 хв.

Консультування пари або сім`ї

1200 грн.

90 хв.

Первинна консультація

600 грн.

60 хв.

AIM aid

400 грн

50 хв.
Соціальний напрям

Згідно з внутрішніми правилами компанії, первинна консультація з психотерапевтом оплачується в повному обсязі не пізніше ніж за 24 години до запланованого часу візиту, що водночас слугує підтвердженням наміру клієнта здійснити візит. 

Кошти не повертаються за умов скасування візиту з ініціативи клієнта менш ніж за 24 години до назначеної зустрічі та без поважної причини. До поважних причин відносимо хворобу, стан, що фізично не дозволяє здійснити візит, а також причини, що зазначені у договорі публічної оферти (їх перелік вказано у договорі публічної оферти).

Згідно із загальноприйнятими психотерапевтичними нормами, у випадку скасування/перенесення запланованої консультації з ініціативи клієнта менш ніж за 24 години до запланованого візиту та без поважних причин клієнт зобов’язується оплатити консультацію, яка не відбудеться, у повному обсязі.

У випадку скасування/перенесення запланованої консультації з ініціативи простору AIM у зв’язку з поважними причинами, в тому числі через стан здоров’я психотерапевта, передоплата клієнта зберігається, а зручний час для перенесення консультації погоджується в індивідуальному порядку.

У випадку скасування/перенесення запланованої консультації без поважних причин з ініціативи простору AIM передоплата клієнта зберігається, а також за ним закріплюється додаткова консультація коштом простору AIM.

Дуже просимо вас з повагою ставитись до нашого та свого часу та попереджати про зміну планів завчасно.

До зустрічі!