Марія Товкач

Марія Товкач

Привіт! Мене звати Марія. Я психолог, арт-терапевт, кандидат у психотерапевти за напрямком психоаналіз, волонтер у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері. Я також є співзасновницею просвітницького блогу про психологію «Deep Talks», авторкою різноманітних лекцій та тренінгів.

Найважливіше, що може дати психолог – це відчуття розуміння, підтримки та прийняття. У роботі ціную змогу допомагати клієнтам глибше пізнавати себе та своє несвідоме. Щиро радію, коли завдяки спільним зусиллям, клієнт починає жити кращим життям і по-іншому дивитися на світ.

Освіта

  • Український католицький університет (бакалавр психології, магістратура «Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії»);
  • Український психотерапевтичний університет (психоаналіз).

Серед іншого досвіду – літня школа «Психотерапія та нейронауки», семінар Марка Солмза про нейропсихоаналіз, курс «Теорія та практика арт-терапії», а також участь в групі особистого розвитку та досвіду в юнгіанському напрямку «Бути з іншим, залишаючись собою» та в XV Міжнародній конференції «Простір арт-терапії: творча трансформація та інтеграція в епоху плинного модерну».

Первинна консультація

600 грн.

50 мин.

Підліткова індивідуальна консультація

(підлітки 18 — 21р.)

750 грн.

50 мин.

Індивідуальна консультація

(дорослі)

850 грн.

50 мин.