Богдана Оліферчук

Богдана Оліферчук

Привіт! Мене звати Богдана, я дитячий психолог, працюю з дітьми (5-14 років).

У своїй роботі використовую основи когнітивно-поведінкового підходу. Працюю саме з дітками, тому що вважаю, що якщо запобігти розвитку серйозних психологічних проблем у ранньому віці, то майбутнє зустріне достатньо зрілих особистостей, які краще розумітимуть свій внутрішній світ та матимуть змогу значно ефективніше справлятися з життєвими викликами. Багато часу проводжу з дітьми у таборах, дитячих будинках та кризових центрах.

Невід’ємним компонентом моєї допомоги діткам є співпраця з батьками, адже часто саме батьки є носіями дитячих запитів, а також це особи, з якими дітки проводять значну частину часу і налагодження саме дитячо-батьківських стосунків є запорукою відчуття надійної опори у дітей та ефективнішого долання труднощів.

 

Освіта

  • Український Католицький Університет, напрям «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії»
  • Навчальний проект Української спілки психотерапевтів з пропедевтики дитячих психічних розладів

Участь в арт-проекті, медичних конференціях, семінарах «Центру психологічного консультування і травмотерапії» та волонтерська діяльність у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері. Учасник проектів із пропедевтики дитячих психічних розладів.

 

 

Сертифікати психолога

Дитяча індивідуальна консультація

( діти до 14р. )

700 грн.

60 хв.

Підліткова індивідуальна консультація

( підлітки до 21р. )

750 грн.

50 хв.