Богдана Оліферчук

Проблеми з якими працює психолог

  • питання самооцінки та самопрезентації дітей;
  • порушення поведінки у дітей;
  • тривожні розлади у дітей;
  • робота з дітками з порушенням мовлення.

Біографія

Психолог, спеціалізуюсь на роботі із дітьми, учасниця проектів із пропевдевтики дитячих психічних розладів. Цікавлюсь дитячою та дорослою клінічною психологією. Моя робота з дітьми – це насамперед пізнання дитячого світу і пошук різних способів допомоги їм у сферах, де є дефіцит. Вважаю, що дефіцити дітей великою мірою залежать і виникають на грунті дитячо-батьківських стосунків та сімейної ситуації загалом, тому також працюю із батьками задля ефективного результату.

Проведені тренінги та лекції:

❖ Тренінг «Як розвивати когнітивні навички та ефективно навчатися» в рамках навчального проекту для абітурієнтів “GROW” – школа майбутнього психолога при УКУ, Львів (2019) (проведений спільно з колегами)

❖ Лекція – тренінг для батьків «Як мультфільми впливають на дітей» в рамках проекту Львівської освітньої фундації, село Жовтанці, Львівська область (2019)

❖ Лекція для батьків «Вплив медіа на свідомість дітей» в рамках проекту Львівської освітньої фундації, місто Кам’янка-Бузька, Львівська область (2019)

❖ Лекція для учнів старших класів ЗОШ I-III ступенів смт Новий Яричів, Львівська область та студентів Вищого професійного училища №71 м. Кам’янка-Бузька, Львівська область «Насильство та його вплив на сфери життя особистості» в рамках Кам’янка-Бузького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2019)

❖ Лекція для студентів Закарпатського лісотехнічного коледжу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» «Насильство та його вплив на сфери життя особистості» м. Хуст, Закарпатська область (2019).

Семінари, навчальні проекти

❖ Семінари «Центру психологічного консультування та травматерапії «OPEN DOORS», Київ (2019, 3 дні)

❖ Християнська медична конференція «Пацієнт як єдине ціле», Вінниця (2019, 1 день)

❖ Навчальний проект з пропедевтики дитячих психічних розладів (5 блоків), (2019-2020, 14 днів) від УСП (Українська Спілка Психотерапевтів)

❖ Проект «Арт – психологічна майстерня» (2018, 2 місяці)

❖ Волонтерка  «Клубу пацієнта» у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері (2015)

❖ Частково була задіяна у роботу в студентській організації «Відлуння» (2015)

Дитяча індивідуальна консультація

600 грн.

60 хв.

Підліткова індивідуальна консультація

( підлітки до 21р. )

750 грн.

50 хв.