Андрій Тирпак

Андрій Тирпак

Привіт, я Андрій. Психолог, гештальт-терапевт, організаційний консультант, ведучий терапевтичних груп. Маю попередній досвід керівника та наставника. 

Моя терапевтична робота спрямована на підвищення рівня усвідомленості у діях, переживаннях, мисленні людини та покращення якості життя загалом. Підхід, у якому я працюю, передбачає роботу над творчим пристосуванням до життєвих обставин і викликів, та пошук нових способів проживання та дій відносно них. А також мінімізацію застарілих та неусвідомлених способів проживання, набутих впродовж життя, що гальмують розвиток та усвідомленість, заважають та не сприяють повноті та якості життя.

Для мене в роботі важливими є дотримання умов конфіденційності та етичного кодексу. Також важливими є повага до клієнта, безоцінкове та неосудливе ставлення до його індивідуальності, його переконань та виборів, які він здійснює у своєму житті.  

Найкраще спеціплізуюсь на: організаційному консультуванні у гештальт підході, веденні психотерапевтичних груп, роботі з психосоматичними розладами.

 

Освіта

  • МГІ (Московський Гештальт Інститут) — програма підготовки гештальт терапевтів
  • ВСППГП (Всеукраїнська Спілка Психологів що практикують Гештальт Підхід) — програма підготовки гештальт терапевтів
  • МАУП (Міжрегіональна Академія Управління Персоналом) — здобуваю спеціальність "Психологія"

Первинна консультація

600 грн.

50 хв.

Підліткова індивідуальна консультація

(підлітки 18 — 21р.)

750 грн.

50 хв.

Індивідуальна консультація

(дорослі)

850 грн.

50 хв.