Послуги психолога у Львові

Aimconsult > Послуги

Ти коли-небудь замислювався над тим, як сприймаєш себе – свої думки, емоції, рішення, тіло? Все це впливає на те, як ти дієш і які реакції отримуєш від зовнішнього світу. Хочеш нарешті відчути і побачити себе справжнього? Ми створили безпечний вільний простір, де ти отримаєш фахову психологічну допомогу. 

Обери свого психотерапевта. Якщо сумніваєшся, хто підійде краще, звертайся за телефоном +380633786677 або пиши нам повідомлення – ми залюбки допоможемо визначитися. 

Зустрічаємося у зручному для форматі: у затишному кабінеті AIM або в режимі online. І відстані не мають значення.

01

Індивідуальна консультація

Поділися з нами тим, що турбує. Розкажи про те, що здається важливим. Це дозволить підійти до сутності проблеми, краще зрозуміти, чому вона виникла та як її розв’язати. Разом нам вдасться знайти рішення, щоб подолати всі перепони, які стоять на шляху до цілей.

Тож якщо ти маєш конкретний запит або проблему – і хочеш розв’язати її, звертайтеся. Якщо запиту немає, але є дискомфорт, з яким набридло миритися – ми теж спробуємо допомогти. Формат консультацій чудово підійде, а на першій, психотерапевт допоможе з’ясувати причину візиту та можливі шляхи роботи з нею. Так тобі вдасться чітко поглянути на ситуацію, сформувавши свою думку. Зрозуміти, які ресурси й, можливо, дефіцити у тебе є. 

Хочете, щоб дитина розкрилася й висловила все, що її турбує? Це можливо завдяки AIM, адже ми створили безпечний і творчий простір. У ньому дитина зможе бути собою й виражати себе так, як їй захочеться. Емоції, тривоги, страхи й переживання – їх можна розкрити за допомогою ігор і терапевтичних арт-технік. Ми запропонуємо малечі помалювати фарбами, зліпити щось із пластиліну чи вигадати казку. 

Також ми надаємо послуги психолога у Львові для підлітків. Коли вони ще не стали дорослими, та вже перестали бути дітьми – це непростий період. Молоді люди приймають виклики й зіштовхуються з новими для них задачами. Все це диктується етапом дорослішання й емоційною сепарацією (відокремленням) від своїх батьків. Тут важливо чітко усвідомлювати жіночу чи чоловічу роль, навчитися приймати себе – емоції, думки, зовнішність, а також побудувати здорові стосунки з однолітками. 

02

Консультації для дітей і підлітків

03

Консультація пари

Виникли певні труднощі й важко порозумітися у стосунках? Якщо не вдається зробити це самостійно, корисною буде психологічна допомога, Львів має кваліфікованих спеціалістів у AIM. Вони допоможуть розібратися в ситуації та зрозуміти причини конфліктів. Спільно вам вдасться віднайти варіанти, щоб розв’язати проблему. Ви з партнером зможете сформувати власну модель стосунків, у яких вам буде комфортно.

Тобі та твоїй компанії потрібно підібрати персонал, створити команду, а також оптимізувати й налагодити ефективну роботу? Щоб співпраця була плідною, варто знайти варіанти для стимулу, адаптації та мотивації працівників. Пропонуємо допомогу нашої команди, погляд спеціалістів зі сторони.

Ми проведемо скринінг, щоб визначитися у проблемних зонах, а також можемо розкрити такі теми для команди:

– базові психологічні поняття та їхні значення у бізнес-процесах;

– як налагодити та оптимізувати «психологічний клімат» у колективі;

– як виявити «сірі проблемні зони» в організації, що заважають успішній злагодженій роботі;

– що таке емоційне керування та як його зробити ефективним;

– як вирішувати конфліктні ситуації та попередити нові;

– визначення цілісності команди.

Завдяки комплексному пакету рішень «AIM-Business» ви зможете налагодити роботу організації на всіх рівнях – від менеджерів до керівництва.

04

Консультація для бізнесу

05

Групова робота

Періодично наш простір запрошує до групової роботи. Ми відкриваємо тренінгові та психотерапевтичні групи для учасників різного віку. У нас є доросла та жіноча психотерапевтичні групи, підліткова тренінгова група та дитячий клуб. Напиши нам, щоб дізнатися, коли старт наступної.

AIM aid — це напрям, що виник у відповідь на запит ринку. Це допомога, що проявляється у наданні послуг психотерапевтів за зниженою вартістю із молодими спеціалістами команди простору ментального комфорту AIM, що перебувають під супервізією, тобто наставництвом, тих старших колег, досвід яких підкріплено роками постійного вдосконалення та практики у психоаналітичній терапії.

06

AIM aid — соціальний напрям

01

Індивідуальна консультація

02

Консультації для дітей і підлітків

03

Консультація пари

04

Консультація для бізнесу

05

Групова робота

06

AIM aid — соціальний напрям

Консультування та психотерапія також доступні у форматі online для тих, хто фізично не має змоги до нас приїхати.

Записатись на консультацію