Послуги психолога у Львові

Aimconsult > Послуги

Чи ви коли-небудь замислювалися над тим, як ви сприймаєте себе – свої думки, емоції, рішення, тіло? Все це впливає на те, як ви чините і які реакції отримуєте від зовнішнього світу. Бажаєте нарешті відчути й побачити себе справжніх? Ми створили безпечний вільний простір, де ви можете отримати фахову психологічну допомогу. 

Виберіть психологічне консультування чи психотерапію. Якщо сумніваєшся, що підійде вам краще, звертайтеся за телефоном +380633786677 або пишіть нам повідомлення – ми залюбки допоможемо визначитися. 

Спілкуймося у зручному для вас форматі: у затишному кабінеті Aim або у вас вдома в режимі online. І відстані не мають значення.

01

Індивідуальна консультація

Поділіться з нами тим, що вас турбує. Розкажіть про те, що здається важливим. Це дозволить підійти до сутності проблеми, краще зрозуміти, чому вона виникла та як її розв’язати. Разом нам вдасться знайти шлях, щоб подолати всі перепони, які стоять на шляху до ваших цілей.

Тож якщо ви маєте конкретний запит або проблему – і бажаєте розв’язати тільки її, звертайтеся. Формат консультацій чудово вам підійде. Так вам вдасться чітко поглянути на ситуації, сформувавши свою думку. Зрозуміти, які ресурси й, можливо, дефіцити ви маєте. А якщо забажаєте, консультування може змінитися на психотерапію, щоб ще більше заглибитися у пізнання себе.

Хочете, щоб дитина розкрилася й висловила все, що її турбує? Це можливо завдяки Aim, адже ми створили безпечний і творчий простір. У ньому дитина зможе бути собою й виражати себе так, як їй захочеться. Емоції, тривоги, страхи й переживання – їх можна розкрити за допомогою ігор і терапевтичних арт-технік. Ми запропонуємо малечі помалювати фарбами, зліпити щось із пластиліну чи вигадати казку.

Також ми надаємо послуги психолога у Львові для підлітків. Коли вони ще не стали дорослими, та вже перестали бути дітьми – це непростий період. Молоді люди приймають виклики й зіштовхуються з новими для них задачами. Все це диктується етапом дорослішання й емоційною сепарацією (відокремленням) від своїх батьків. Тут важливо чітко усвідомлювати жіночу чи чоловічу роль, навчитися приймати себе – емоції, думки, зовнішність, а також побудувати здорові стосунки з однолітками.

02

Консультації для дітей і підлітків

03

Консультація пари

Виникли певні труднощі – й важко порозумітися у стосунках? Якщо не вдається зробити це самостійно, корисною буде психологічна допомога, Львів має кваліфікованих спеціалістів у Aim. Вони допоможуть розібратися в ситуації та зрозуміти причини конфліктів. Спільно вам вдасться віднайти варіанти, щоб розв’язати проблему. Ви зможете сформувати власну модель стосунків, у яких вам буде комфортно.

Вам потрібно підібрати персонал, створити команду, а також оптимізувати й налагодити ефективну роботу? Щоб співпраця була плідною, варто знайти варіанти для стимулу, адаптації та мотивації працівників. Пропонуємо вам допомогу психолога у Львові.

Ми проведемо скринінг, щоб визначитися у проблемних зонах:

– базові психологічні поняття та їхні значення у бізнес-процесах;

– як налагодити та оптимізувати «психологічний клімат» у колективі;

– як виявити «сірі проблемні зони» в організації, що заважають успішній злагодженій роботі;

– що таке емоційне керування та як його зробити ефективним;

– як вирішувати конфліктні ситуації та попередити нові;

– визначення цілісності команди.

Завдяки комплексному пакету рішень «Aim-Business» ви зможете налагодити роботу організації на всіх рівнях – від менеджерів до керівництва.

04

Консультація для бізнесу

05

Групова робота

Періодично наш простір запрошує до групової роботи. Ми відкриваємо тренінгові та психотерапевтичні групи для учасників різного віку. У нас є доросла та жіноча психотерапевтичні групи, підліткова тренінгова група та дитячий клуб.

01

Індивідуальна консультація

02

Консультації для дітей і підлітків

03

Консультація пари

04

Консультація для бізнесу

05

Групова робота

Консультування та психотерапія також доступні у форматі online для тих, хто фізично не має змоги до нас приїхати.

Записатись на консультацію