Психологічні тренінги у Львові

Aimconsult > Групова робота

Це особлива форма навчання, завдяки якій ти отримаєш певні вміння та навички. Вони допоможуть продуктивно будувати взаємини. Це можливість навчитися краще розуміти себе та співрозмовників. Також – аналізувати різні соціально-психологічні випадки не лише з власної точки зору, а й із позиції інших.

Саме такі вміння, знання та навички визначатимуть твою поведінку у спілкуванні, мова йде про популярні сьогодні soft skills, які необхідні у особистісному спілкуванні та у роботі майже кожному. Щоб групова психотерапія пройшла успішно, проводиться рефлексія. Завдяки їй кожен зможе проаналізувати свої слова, відчуття, поведінку й реакції на ту чи іншу взаємодію у групі. Спеціаліст вдало скерує тебе на шляху до пізнання себе.

Психологічні тренінги Львів

У просторі AIM ми періодично відкриваємо тренінгові й психотерапевтичні групи. Ти можеш вибрати свій варіант відповідно до вікової категорії та статі. Наприклад:

 

  • дитячий клуб;
  • тренінгові група для підлітків;
  • жіноча психотерапевтична група;
  • доросла психотерапевтична група.

Під час групової роботи учасники мають особливу активність. Вона не схожа на ті випадки, коли ми просто читаємо книгу чи слухаємо лекцію. Активність учасників може зростати, якщо вони отримають установку – й будуть готовими «включитися» в ситуацію в будь-який момент.

Тренінг особистісного зростання – можливість залучити учасників до спеціально розроблених дій. Наприклад, тобі можуть запропонувати програти певну ситуацію чи виконати вправу, спостерігаючи за поведінкою (своєю та інших). Психотерапевт дає перевірені методики, щоб групова робота була ефективною. Учасники усвідомлюють і тренують певні прийоми, випробовують різні способи поведінки та ідеї, які пропонує спеціаліст. Це можуть бути вправи, у яких активно беруть участь одразу всі члени групи.

 

Тебе цікавить психологічний тренінг або групова робота з психотерапевтом? В AIM ми створюємо креативний простір, щоб мобілізувати твої приховані ресурси та покращити ефективність. Звертайся, щоб дізнатися про доступні можливості для твого особистісного розвитку. Також ти можеш записатися на індивідуальні й парні консультації в офлайн або онлайн форматі, щоб краще пізнати та прийняти себе.

Бажаєш спробувати?