Дитячий і підлітковий психолог у Львові

Aimconsult > Дитячі та підліткові консультації

Дитячі консультації

Кожна дитина – це особистість, у неї своя психіка, характер і особливості розвитку. Діти можуть відчувати навантаження й перенапругу при спілкуванні з батьками чи однолітками, під час навчання тощо. Тому дуже важливо, аби батьки допомогли впоратися з новими для дитини ситуаціями, щоб їй було легше адаптуватися й реагувати на зміни. Та не завжди це вдається зробити самотужки.

 

Варто звернутися до фахівця, якщо спостерігаєте у дитини плаксивість, істерики й прояви агресії. Коли незвичайні психічні реакції проявляються часто, на допомогу прийде дитячий психолог Львів. Тоді вдасться з’ясувати, чому саме дитина так себе поводить, а також запобігти погіршенню ситуації. Психолог допоможе малечі розв’язати проблему й покращити її емоційний стан.

 

В Aim це легко зробити, адже ми маємо комфортний простір для того, щоби проводити дитячі консультації. Для цього використовуємо ігри й арт-терапевтичні техніки. Наприклад, ліпимо з пластиліну, малюємо, придумуємо казочки, бавимося з піском або майструємо щось із глини. Завдяки цьому дитина вивільняє емоції, починає краще розуміти себе та власну поведінку, опановує самоконтроль.

 

Також це чудова можливість для батьків зрозуміти своїх дітей. Це розуміння може гнучко змінюватися тоді, коли малеча буде дорослішати й розвиватися. Тож досвід психологічних консультацій стане дуже доречним.

Коли варто звернутися до дитячого психолога?

 • Бажаєте підготувати дитину до важливих змін у житті (наприклад, вступ до школи, переїзд).
 • Очікуєте ще одну дитину в сім’ї, і ви не впевнені, що первісток зможе позитивно сприйняти таку новину.
 • Сумніваєтеся, чи правильний підхід до виховання ви вибрали.
 • Сталося щось трагічне – насильство, розлучення батьків.

Психолог допоможе розібратися з:

 • Дитячими страхами;
 • Труднощами під час навчання;
 • Конфліктами в садочку, школі чи в сім’ї;
 • Складнощами у спілкуванні (коли спостерігається невпевненість у собі, замкнутість, надмірна настирливість або агресія);
 • Проблемами, які пов’язані з поведінкою, самостійністю чи адаптацію (наприклад, щоб дитина навчилася приймати рішення, брати відповідальність за свої слова та вчинки);
 • «важким» характером (дитина часто конфліктує, обманює, стає некерованою) тощо.

Підлітковий період можна вважати певним періодом «турбулентності». Часто він важкий як для самого підлітка, так і для його батьків. У такий час особливо потрібна опора – і саме психолог може нею стати. Він підтримає дитину та допоможе батькам краще зрозуміти, що з нею відбувається – і як вона дорослішає.

 

Коли буде доречно звернутися до психолога в підлітковому віці?

 

 • якщо підліток не хоче вчитися й нікого не слухає;
 • він стає апатичним, відчуває хронічну втому й має ознаки депресії;
 • підліток замикається й не бажає ні з ким спілкуватися, йому важко знайти спільну мову з однолітками та/чи батьками;
 • спостерігається дратівливість, виявляється агресія.

 

Якщо ви почали спостерігати схожі ознаки й переймаєтеся про емоційний стан у дитини чи підлітка, буде доречною консультація дитячого психолога у Львові. На нашому сайті ви можете ознайомитися з командою психологів і психотерапевтів Aim – і вибрати спеціаліста. Завдяки такій допомозі вам вдасться порозумітися й налагодити стосунки з дітьми. Фахівці пояснять, як можна впоратися з різними складними ситуаціями й краще зрозуміти себе та близьких.

Будьте уважними й турбуйтеся про психічне здоров’я вашої дитини. Важливо, щоб вона відчувала вашу підтримку й не лишалася на самоті зі своїми переживаннями та проблемами. Чекаємо на консультації у комфортному просторі Aim – наживо чи онлайн.

Підлітковий психолог

Бажаєте спробувати?