AIM aid – соціальний напрям

Aimconsult > AIM aid – соціальний напрям

AIM aid – це напрям, що виник у відповідь на запит ринку. Це допомога, що проявляється у наданні послуг психотерапевтів за зниженою вартістю із молодими спеціалістами команди простору ментального комфорту AIM, що перебувають під супервізією, тобто наставництвом, тих старших колег, досвід яких підкріплено роками постійного вдосконалення та практики у психоаналітичній терапії.

Для кого соціальний напрям AIM aid?

  • для студентів, що не можуть собі дозволити оплату консультацій у повному обсязі;
  • для вимушено переселених осіб, що потребують психологічної допомоги.

Спеціальна вартість фіксується на 10 сеансів, а подальша робота оплачується у повному обсязі.

Як виник соціальний напрям AIM aid?

 

Ми знаємо, що вартість послуг психотерапевта – висока, і абсолютно точно знаємо, що вона виправдана, адже підкріплюється роками, а то й десятками років безперервних навчань, власних психотерапевтичних сесій та консультування чималої кількості людей із різними запитами. Це все формує досвід окремого психотерапевта та команди в цілому (а команду, що у нас ретельно відібрана та сформована – ми цінуємо понад усе). 

Разом із цим, AIM хоче розвиватись якісно, та надавати можливості для професійного росту та розвитку молодим спеціалістам, тим, хто вже має досвід за плечима, кого відібрали з-поміж десятків резюме та проспівбесідували у декілька етапів. Тим, у кого повірили, і хто вже от-от стане класним та впевненим у собі психотерапевтом на рівні із тими, хто працює з нами давно. І саме цих спеціалістів ми пропонуємо тобі обрати в межах напряму AIM aid. 

Це своєрідна двостороння допомога. Ти допомагаєш їм набратись досвіду реальної практики. А ми пропонуємо тобі якісну послугу за нижчою ринкової вартістю послуги, підходячи до процесу з максимальною відповідальністю, та із дотриманням усіх психотерапевтичних норм, згідно із якими працюємо в просторі ментального комфорту AIM.

Спробуєш? Зв’яжись з нами зручним способом для з’ясування вільних місць та спеціалістів.

Бажаєш спробувати?

З тобою працюватимуть кваліфіковані спеціалісти. Переглянути їх профайли можна ТУТ